SEO Firmaları

Türkiye de henüz genç ve yeni bir sektör olmasına rağmen oldukça fazlalaşan SEO firmaları birbirlerinden farklı olarak hepsi ayrı şekilde çalışmakta ve farklı alanlar da hizmetler sunabilmektedirler. Öncelikle SEO nedir? Kısa bir anlatım ve tanıtım yaparak konuya daha da hakim olmanızı sağlayalım.

SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış hali ve Türkçe’si Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Yani anlayacağınız üzere İnternet sitenize düşük maliyetler harcayarak arama motorlarında üst sıralara yerleşmesini sağlamaktır. Kendi başınıza bu işi yapmaya çalıştığınız da ve reklamlarla uğraştığınızda içinden çıkılmayacak bir duruma gelir ve SEO’ya harcayacağınız maliyetin 10 katını harcamak zorunda kalırsınız. Toparlayacak olursak “düşük maliyet ve maksimum kazanç” anlamına gelir SEO hizmeti.

Ancak bir de SEO hizmetini bireysel olarak yapanlar vardır ki, tavsiye ettiğimiz bir seçenek değildir. Bireysel SEO hizmeti sunanlar olası bir sorunla karşılaşma durumunda destek ve yardım alamaz, fatura veya yasallık bulunduran başka belgeler veremez ve bu da Bireysel SEO uzmanı ile çalışmanın riskli bir iş olduğuna dair bir kanıttır.

SEO firmaları arasından bir seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Çalışmaya karar verdiğiniz SEO firmaları daha öncesinde yaptığı işleri rahatlıkla ve iletişimle alakalı bir sorun yaşamadan anlatabilmelidir. Yalan söylediğini anladığınız veya güvensizlik hissetiğiniz SEO firmalarından, SEO uzmanlarından uzak durmanız hem sizin, hem bütçenizin hem de İnternet sitenizin açısından oldukça faydalı olur.

Türkiye Seo Ajansı olarak bizler yurdumuzun dört bir yanından bize ulaşan müşterilerimize uzman SEO kadromuz ile SEO hizmetini sunmaya devam ediyor, müşterilerimizin bizimle olan iletişimi ve bize olan güvenleri sayesinde her zaman bir adım daha ileri de başarı sağlıyoruz. Bizimle çalışmak için İnternet sitemizi ziyaret etmeyi ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Tolga Yürükakan
Tolga Yürükakan
SEO ile harmanlanan hikaye, UX Kullanıcı Deneyimi ile birleşti. Dijital Performans serüvenleri devam ediyor...

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: