0232 502 19 08
Türkiye nin Seo Ajansı SEO Teklifi

service-detail-1Sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak istiyorsanız düzenli bir şekilde çalışma prensibiniz olması gerekir. Ancak bu prensibe bağlı kalarak çalışmak tek başına yeterli olmayabilir.
Sitenizin hangi alanlarda eksiklerinin olduğunu, hangi alanlara yoğunlaşması gerektiğini, sitenizi ziyaretçi eden kişilerin hangi siteleri ziyaretten sonrasında size ulaştığını, hangi anahtar kelimelerde otoriter konuma geldiğinizi sürekli görmeniz gerekir.

Bu istatistiksel verilere ulaşabilmek için ise farklı yöntemler uygulanmakla birlikte bunlar arasında en çok bilinen yöntem Analytics & izleme metodudur.
Sitenizi ziyaret eden kişilerin sitenizin hangi sayfalarında daha çok zaman geçirdiğini tespit etmeniz, bundan sonraki yapacağınız paylaşımlara da önemli derecede ışık tutacaktır.

Bu yüzden sitenizi hedeflediğiniz yere getirebilmeniz için öncelikle analytic & izleme uygulamasının siteniz üzerinde çalışmasını sağlamalısınız. Bu uygulamanın çalışabilmesi için sitenize erişim izni vermeniz gerekir.

Icon box image
Takip Aşamaları

Mülk sütununun olduğu kısımdan da bir mülkü seçtikten sonra “İzleme Bilgileri” kısmına tıklamalısınız. Buradan “İzleme Kodu” şeklinde olan kısma ulaşmanız gerekir. Bu kısım Web sitelerinin yazılım kısmında sıkça kullanılan Javascript snippet’tir. Bu kodun kopyalanıp kendi web sitenizdeki kod kısmına yapıştırılması Analytics’in doğru bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Ziyaretçileri Kontrol Altına Alın!

Gelişimi birebir takip edin...

1. Sitenin ne denli geliştiğini, ziyaretçi sayısındaki değişimleri fark edebilmeniz ve sitenin eksiklerini kolayca anlayabilmeniz için önemli bir faktör olan Analytics & izleme son zamanlarda hemen herkes tarafından kullanılır olmuştur.

Profesyonelden Destek Alın...

2.Ancak bu yapıyı kullanmasına rağmen çoğu Web sitesi sahibi analytics sonuçlarını doğru tespit edemediği için sitesindeki eksikleri fark edememekte bu yüzden ciddi sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden bir uzman ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer profesyonel bir destek almak istiyorsanız ekibimiz ile görüşerek Analtyics konusunda danışmanlık da alabilirsiniz.

Ekibimiz yüzlerde analiz ve raporlama sonuçlarında, en ileri seviyede destek vermektedir. Sitenizin trafiğini daha ileri taşıma adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call to action image

Daha fazla bilgi almak için arayabilir
+90 232 502 19 08
veya mail ile irtibata geçebilirsiniz. [email protected].com.tr