0232 502 19 08
Türkiye nin Seo Ajansı SEO Teklifi
Seo Arama Motoru Optimizasyonu hakkında herhangi bir konuda araştırma yaparken artık eskisi gibi kitapları karıştırmak yerine direkt internete bağlandığımız artık bilinen bir gerçek. Arama motoruna araştırmasını yaptığımız konuya ulaşmak adına anahtar sözcükleri yazar ve karşımıza çıkan ilk birkaç siteyi ziyaret ederek öğrenmek istediğimiz konuya kolayca ulaşabiliriz. Bu durum bazen bir bilgi birikim edinme amacıyla yapılırken bazen de bir firmaya ulaşmak için de yapılabilmektedir. Hemen her alanda kolayca bilgi erişimine imkan tanıyan arama motorlarının belirli bir çalışma algoritması vardır. Bu algoritmaya bağlı olarak arama motorları kendi tespitlerine göre en kaliteli olan siteyi en üst sırada çıkararak, kullanıcının sorununu çözmeyi hedefler. En üstün altında bulunan sitede 2. kalitedeki site olarak düşündüğü sitedir ve aşağılara doğru düştükçe arama motorunun gözündeki kalitede de düşüklük olur. Arama motoru optimize tam da bu noktada sitenin kalitesini daha üst seviyede göstermek için yapılan çalışmalardır.
Icon box image
Organik Arama

Gerçek anlamda yapılan çalışmaları, zaten sitenin normal anlamda da kalitesini yükseltmek için yapıldığından sıralamaya da doğrudan etkisi olacaktır. Sözün özü arama motoru optimize etmek aslında sitenizin gerçekten kaliteli içeriklerden ve kaliteli backlinklerden ibaret olmasını sağlamaktır. Zaten içeriğin kaliteli olması organik olarak hit getirecek, bu durumda amaca ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Icon box image
Site İçi Seo ( On Page Seo )

Sitenin kullanıcılara daha nitelikli bir alan sunması adına yapılan bu düzenlemelerde sitenin içeriğinin arama motorları tarafından rahatlıkla tanınabilecek bir düzeye gelmesi sağlanır. Burada yapılan çalışmalar kullanıcıların site deneyimlerine bağlı olarak şekillendirilir. Böylece internet sitelerinin doğrudan kullanıcı odaklı olarak gelişmeleri mümkün oluyor. Site içi SEO işlemlerinde görsellerin kalitesi, alan adlarının site içeriğine uygun olması ve sitenin hızı gibi çok sayıda fiziksel öge önemli olmaktadır.

SEO Aşamaları

Anahtar Kelime Araştırma ve Analiz

1. Her şey anahtar kelimelerle başlar. "Doğru" anahtar kelimeleri belirlemek ve bu anahtar kelimeleri doğru sıralama kampanyanın başarısının anahtarıdır. Doğru anahtar kelimeyi hedeflemek, "doğru" tür ziyaretçileri elde etmek anlamına gelir. Akıllıca aranan anahtar kelime veya anahtar bir ifade web sitesinin dönüşümünü artıracaktır.

Sayfa içi SEO

2. Sitenizin size uygun kelimeler ile optimize olması ve bu sayede gerek reklam maaliyetlerinin düşüşü, gerekse daha anlaşılır bir site ile kullanıcı geri dönüşümünü arttırmak en temel hedeftir.

Teknik Web Sitesi Değerlendirmesi veya Denetimi

3. Açılış sayfa hızı, sayfalar arası geliş. Google Page Speed değerleri ve Gmetrix puanları baz alınarak geliştirilen hizmetler bütünüdür.

İçerik Geliştirme ve Pazarlama

4. Sitenizdeki her kelime, ürün açıklaması ve ürün fotoğraflarının doğru açılması, sitenize bir güven unsuru sağlayacak ve geri dönüş oranınızı arttıracaktır.

Social Medya Entegrasyonları

5. Seo'nun olmazsa olmazlarının başında gelen, Sosyal Medya ile düzenli yükselme ve güçlü etkileşim almanız mümkündür.

Link İnşaası

6. Kaliteli ve güzel referanslar bilinir ki hangi sektörden olursanız olun işinize yarayacaktır. Doğru zamanda doğru linke sahip olmanız konumuzu ciddi oranda arttıracaktır.

Yerel SEO Stratejileri

7. Sitenizin yerel konumlarda bulunmasını arttırarak, daha hızlı bir çözüm sağlar.

E-ticaret SEO Stratejileri

8. Çoklu kelimeler ile rekabet etmek bir yana bunları satışa dönüştürebilmek için ileri düzey dönüşüm optimizasyonu gereklidir.

Google Algoritma Güncellemleri

9. Doğru hedef her zaman Google'ı doğru anlamaktır. Düzgün, düzenli ve kullanıcı odaklı hazırlanan bir site gelişen tüm algotirmalara yüksek oranda uyum sağlayacaktır.

Yükselme Garantili, Ücretsiz 72 Farklı Hizmet Sunan !

Fark yaratan ileri görüşlü, etkin, etkili sonuçlar üreten .